tc Atalanta

U bent hier: Home › Groeperingspagina's › Over ons › Clubkampioenen tc Atalanta.

Clubkampioenen

 
Senioren
Jeugd
 
 
 
2015
Theo Hoek
Jesper Hogervorst
 
 
 
 
Carolien Smits
Carolien Smits
 
 
 
2014
Tim van der Horst
Jesper Hogervorst
 
 
 
 
Jessica Brouwer
Carolien Smits
 
 
 
2013
Jip Rottier
Jorden Kassing
 
 
 
 
Maruschka van Soest
Laura Hageman
 
 
 
2012
Jip Rottier
Pascal Burger
 
 
 
 
Bo Rol
Malou Goes
 
 
 
2011
Jip Rottier
Matthijs Wicherson
 
 
 
 
Cheryl Weerdenburg
Elja Vegter
 
 
 
2010
Bob Rijkenberg
Bryan van Bentum
 
 
 
 
Cheryl Weerdenburg
Milou Ettekoven
 
 
 
2009
Bob Rijkenberg
Bryan van Bentum
 
 
 
 
Jeltje Loomans
Senaida Kambel
 
 
 
2008
Theo Hoek
Tim v.d. Horst
 
 
 
 
Cheryl Weerdenburg
Senaida Kambel
 
 
 
2007
Bob Rijkenberg
Bart van Rijkom
 
 
 
 
Jeltje Loomans
Karo Rikhof
 
 
 
2006
Wouter Kallenberg
Bart van Rijkom
 
 
 
 
Jeltje Loomans
Darwi v.d. Broek
 
 
 
2005
Merijn Groenenboom
Dave Vijfvinkel
 
 
 
 
Jeltje Loomans
Adinda van Gasteren
 
 
 
2004
Merijn Groenenboom
Jochem Kragting
 
 
 
 
Lisanne Schuler
Cheryl Weerdenburg
 
 
 
2003
Melchior Hendriks
Jerry de Jong
 
 
 
 
Lisanne Schuler
Cheryl Weerdenburg
 
 
 
2002
Melchior Hendriks
Steven v.d. Heuvel
 
 
 
 
Eefje Blok
Jeltje Loomans
 
 
 
2001
Olav de Jong
Mike Ritzen
 
 
 
 
Corien den Ouden
Marith Middelkoop
 
 
 
2000
Derk-Jan Kroeske
Michiel v.d. Heijkant
 
 
 
 
Nana Blumer
Lisanne Schuler
 
 
 
1999
Joost Siemensma
Jan van Angelen
 
 
 
 
Maud Dekkers
Marith Middelkoop
 
 
 
1998
Derk-Jan Kroeske
Jan van Angelen
 
 
 
 
Maud Dekkers
Chantal van Garderen
 
 
 
1997
Edwin Knibbe
Jiri van Scherpenzeel
 
 
 
 
Corien den Ouden
Chantal van Garderen
 
 
 
1996
Derk-Jan Kroeske
Jan van Angelen
 
 
 
 
Corien den Ouden
Karin Leenen
 
 
 
1995
Robbert Jan v.d. Berg
Melchior Hendriks
 
 
 
 
Jovanka van Scherpenzeel
Corien den Ouden
 
 
 
1994
Robbert Jan v.d. Berg
Derk-Jan Kroeske
 
 
 
 
Jovanka van Scherpenzeel
Brenda Knibbe
 
 
 
1993
Joost Siemensma
Derk-Jan Kroeske
 
 
 
 
Brigitte Grotenberg
Brenda Knibbe
 
 
 
1992
Joost Siemensma
Mark Hommelberg
 
 
 
 
Brigitte Grotenberg
Brenda Knibbe
 
 
 
1991
Joost Siemensma
 
 
 
 
 
José Beaujean
 
 
 
 
1990
Joost Siemensma
Marco de Heer
 
 
 
 
José Beaujean
Joyce v.d. Hoek
 
 
 
1989
Frits Schiphorst
Arno v.d. Heiligenberg
 
 
 
 
José Beaujean
Nathalie Groeneveld
 
 
 
1988
Frank Rijnja
 
 
 
 
 
Tineke Zweed
 

Clubkampioenen tc Atalanta.

  Senioren                                                        Jeugd.

 

2014 Tim van der Horst Jasper Hogervorst

Jessica Brouwer Carolien Smits

2013 Jip Rottier Jorden Kassing

Maruschka van Soest Laura Hageman

2012 Jip Rottier Pascal Burger

Bo Rol Malou Goes

2011 Jip Rottier Matthijs Wicherson

Cheryl Weerdenburg Elja Vegter

2010 Bob Rijkenberg Bryan van Bentum

Cheryl Weerdenburg Milou Ettekoven

2009 Bob Rijkenberg Bryan van Bentum

Jeltje Loomans Senaida Kambel

2008 Theo Hoek Tim v.d. Horst

Cheryl Weerdenburg Senaida Kambel

2007 Bob Rijkenberg Bart van Rijkom

Jeltje Loomans Karo Rikhof

2006 Wouter Kallenberg Bart van Rijkom

Jeltje Loomans Darwi v.d. Broek

2005 Merijn Groenenboom Dave Vijfvinkel

Jeltje Loomans Adinda van Gasteren

2004 Merijn Groenenboom Jochem Kragting

Lisanne Schuler Cheryl Weerdenburg

2003 Melchior Hendriks Jerry de Jong

Lisanne Schuler Cheryl Weerdenburg

2002 Melchior Hendriks Steven v.d. Heuvel

Eefje Blok Jeltje Loomans

2001 Olav de Jong Mike Ritzen

Corien den Ouden Marith Middelkoop

2000 Derk-Jan Kroeske Michiel v.d. Heijkant

Nana Blumer Lisanne Schuler

1999 Joost Siemensma Jan van Angelen

Maud Dekkers Marith Middelkoop

1998 Derk-Jan Kroeske Jan van Angelen

Maud Dekkers Chantal van Garderen

1997 Edwin Knibbe Jiri van Scherpenzeel

Corien den Ouden Chantal van Garderen

1996 Derk-Jan Kroeske Jan van Angelen

Corien den Ouden Karin Leenen

1995 Robbert Jan v.d. Berg Melchior Hendriks

Jovanka van Scherpenzeel Corien den Ouden

1994 Robbert Jan v.d. Berg Derk-Jan Kroeske

Jovanka van Scherpenzeel Brenda Knibbe

1993 Joost Siemensma Derk-Jan Kroeske

Brigitte Grotenberg Brenda Knibbe

1992 Joost Siemensma Mark Hommelberg

Brigitte Grotenberg Brenda Knibbe

1991 Joost Siemensma

José Beaujean

1990 Joost Siemensma Marco de Heer

José Beaujean Joyce v.d. Hoek

1989 Frits Schiphorst Arno v.d. Heiligenberg

José Beaujean Nathalie Groeneveld

1988 Frank Rijnja

Tineke Zweed

 

De groene banen bespeelbaar.
De rode banen zijn bespeelbaar 
Zoek in site:
Kalender:
« Juli 2018 »
M D W D V Z Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Loginstatus:
Voorwoord
Statuten en beleidsplan
Privacy
Clubgeschiedenis
Donaties
Club van 50
Ereleden
Lidmaatschappen & contributies
Tennislessen
Vrijwilligerswerk
Blessures
Baanindeling en afhangen
Baanreglement
Contact en Route
Clubkampioenen
Foto's
Nieuwsarchief

Ogenblik a.u.b. ...